AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 21:52
İL BİLGİLER RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
ANTALYA HAVA DURUMU
ANTALYA
 
BBP AKSU VE KORKUTELİ ADAYLARINI TANITTI
 
Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Murat Ekici il teşkilatında basın toplantısı düzenledi.
 
 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Murat Ekici il teşkilatında basın toplantısı düzenledi, hem gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu hem de Aksu ve Korkuteli Belediye Başkan adaylarını tanıttı. Ekici, yolsuzluklarla suni gündem oluşturulduğunu ve asıl sorunların unutturulduğunu ifade ederek, yolsuzluk dosyasındaki hızın Yazıcıoğlu’nun soruşturmasında da gösterilmesini istedi. BBP’den Aksu Belediye Başkan Adayı olan İsa Yıldırım da Diyanet İşlerine, müftülere seslenerek, dini sömürerek, yıpratarak siyaset yapanlara engel olunmasını söyledi.

 

Büyük Birlik Partisi Aksu ve Korkuteli Belediye Başkan Adaylarını tanıttı. Büyük Birlik Partisi Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Ekici’nin de katıldığı toplantıda mevcut Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Aksu’nun adayı olarak basına tanıtılırken; Burhan Kuzu da Korkuteli adayı olarak basınla tanıştırıldı.

 

YAZICIOĞLU DOSYASI ZAMAN AŞIMINA MI UĞRATILACAK!

 

Gündemle ilgili açıklamalarda bulunan Ekici, son günlerde ülkeyi sarsan yolsuzluk operasyonlarının gündemi hızla değiştirdiğini diğer sorunların unutulduğunu aktardı. BBP olarak yolsuzluk gibi olaylarla insanların görevlerini kötüye kullanmaya karşı olduklarının altını çizen Ekici, “Bizim felsefemiz hak ve hukuku korumak. Dürüst insanlarla siyaset yapmak. BBP’nin ilk gündemi terör, ikincisi ise Muhsin Yazıcıoğlu’nun şahadetidir. Dosyada ciddi ilerlemeler olmadı, 5 yıllık zaman aşımına uğramaması için uğraşıyoruz.” dedi.

 

“BELEDİYECİLİK HİZMETLERİ YETERSİZ”

 

Antalya siyasetine de değinen Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Murat Ekici, Antalya’da belediyecilik hizmetlerinin yetersiz olduğunu anlattı. Ekici, “Antalya’ya her gelişimizde ulaşım sorununun katlanarak arttığını görüyoruz. Büyükşehir ve ilçelerde BBP belediyeciliğine ihtiyaç var.” diye konuştu.

 

YILDIRIM, “YOLSUZLUKLARA SEVİNMİYORUM”

 

Aksu adayı olan Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım ise konuşmasında ortaya çıkan yolsuzluk olaylarını yıllardır herkesin bildiğini ama ispatlayamadığını ifade ederek, “Ben bu yolsuzluk olaylarına sevinemiyorum. Keşke ülkenin 11 yılı boşa gitmeseydi. Türk milletine hırsızlık yakışmıyor. CHP ya da MHP gelse yolsuzluklar bıçak gibi kesilecek mi? Bence hayır. Bu ülkede sistem değişmeli. Yolsuzlukların cezası ağır olmalı. Atatürk’ün laikliği getirmesinin değeri bu dönemde bir kez daha ortaya çıktı. Din sömürülüyor. Diyanet İşleri Başkanlığı, müftülerimiz, hocalarımız dinin siyasete alet edilmesine, yıpratılmasına engel olmalı. Antalya’ya gelince ise buradaki problemlerin, başarısızlıkların altında siyasilerin dürüst olmayışı yatıyor. Başarılı olmak için bilim adamı olmaya gerek yok, dürüst olmak yeterli. Ben Aksu’da devletin, Büyükşehir’in vermesi gereken hizmetleri de yerine getiriyorum. Tek sırrım dürüst çalışmak” diye konuştu. 

 
 
21 Aralık 2013 Cumartesi - 19:42
8252 Kere Okundu
KOZA DAVETİYE ANTALYA ŞUBESİ
DETAY
ALKAYA EMLAK
DETAY
KAYGISIZ REKLAM - MATBAA
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com