AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 22:07
İL BİLGİLER RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
ANTALYA HAVA DURUMU
ANTALYA
 
AK Parti İlçe adayları 28 Aralık'ta
 
AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, 19 ilçede belediye başkan adaylarını 28 Aralık Cumartesi günü, Kepez Arena'da düzenleyecekleri törenle açıklayacaklarını ilan etti.
 
 
AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, 19 ilçede belediye başkan adaylarını 28 Aralık Cumartesi günü, Kepez Arena'da düzenleyecekleri törenle açıklayacaklarını ilan etti.
Ak Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, pazar günü akşam saatlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la Antalya'dan ayrıldı. Antalya Expo Center Fuar Alanı'nda Ak Parti İl Başkanlığı'nca düzenlenen yemekte Başbakan Erdoğan'ın "Adayımız" diyerek elini kaldırdığı Türel, 28 Aralık Cumartesi günü Antalya'ya dönecek.
Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Büyükşehir adayları Türel için yapacakları karşılama töreninin ardından Kepez Arena'da törenle 19 ilçenin de belediye başkan adayını ilan edeceklerini kaydetti. 
Partisinin sadece seçim dönemlerinde değil milletle her zaman iç içe bir siyaset izlediğini kaydeden Köse, "Ama 28 Aralık Cumartesi gününden itibaren, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Türel ve 19 ilçe adayımızla Antalya'da seçim çalışmalarına tüm gücümüzle başlayacağımızı söyleyebilirim" dedi.
İl Başkanı Köse, Başbakan Erdoğan'la geçen hafta sonunu ise "Şahane" olarak değerlendirdi. İki gün içinde 5 ayrı noktada toplu açılış ve temel atma töreniyle birlikte bir de aday tanıtım töreni düzenlediklerini hatırlatan İl Başkanı Köse, "Yüzümüzün akıyla çıktık" dedi. Gazipaşa'da başlayan açılışlar dizisinde Başbakan Erdoğan'ın, toplam 135 bin kişiye ulaştığını kaydetti.
Gazipaşa'da düzenlenen Gazipaşa Havalimanı açılışına 10 bin, Manavgat'taki toplu açılışa 30 bin bin kişinin katıldığını ifade eden Köse, partisinin düzenlediği yemeğe ise 3 bin 630 kişinin katıldığını kaydetti. Pazar günü Başbakan Erdoğan'ın Varsak'ta gerçekleştirdiği toplu açılış ve temel atma törenine 60 bin kişinin katıldığını belirten İl Başkanı Köse, "Bu bizim Emniyet'ten aldığımız rakam. Onlar bazen tedbirli, ihtiyatlı davranıp rakamları küçük tutabiliyor" diye eklemede bulundu.
AK Parti İl Başkanı Köse, Kortuteli ve Finike'de ise Başbakan Erdoğan'ı görmek isteyen binlerce kişinin izdihama neden olduğunu kaydetti. Korkuteli'de düzenlenen törene 20 bin, Finike'ye 15 bin kişinin katıldığını belirten İl Başkanı Köse, "Başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'la programı değerlendirme şansımız olmadı, ama kendisinin 5 büyük açılış ve aday tanıtım töreninden hissettiği memnuniyeti yaşadığı heyecandan gördüm" diye konuştu.
 
 
23 Aralık 2013 Pazartesi - 07:05
8320 Kere Okundu
KOZA DAVETİYE ANTALYA ŞUBESİ
DETAY
ALKAYA EMLAK
DETAY
KAYGISIZ REKLAM - MATBAA
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com