AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 22:26
İL BİLGİLER RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
ANTALYA HAVA DURUMU
ANTALYA
 
AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları ile ilk toplantı
 
AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda Genel Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir adayı Menderes Türel, İl Başkanı Mustafa Köse ve 19 ilçenin belediye başkan adayı ilk kez bir araya geldiler.
 
 

AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda Genel Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir adayı Menderes Türel, İl Başkanı Mustafa Köse ve 19 ilçenin belediye başkan adayı ilk kez bir araya geldiler.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse ile birlikte il başkanlığında adaylarla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Türel, 19 ilçenin belediye başkan adaylarının eksiksiz katıldığı toplantıda, seçim startını başlattığını söyleyerek seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, AK Parti’nin Antalya siyasetinin lokomotifi olduğunu, diğer partilerin ise ancak vagon olabileceğini söyledi. AK Parti’nin seçimlere en hazır parti olduğunu vurgulayan Türel, “Üst Kurul’da gerçekleştirdiğimiz çok yoğun çalışmaların neticesinde Antalya adaylarını kesinleştirmiş bulunuyoruz. Zor bir seçim dönemini hep birlikte yaşayacağız. Çıktığımız yolculuğun adı kısaca bir hizmet yolculuğudur. Antalya’mıza en iyi hizmeti yapacak kadrolar bu gün AK Parti çatısı altında buluşmaktadır. Şu an Antalya’da tüm ilçe adaylarını açıklayan tek parti konumundayız. Bu da AK Parti’nin seçimlere en hazır parti olduğunun açık bir göstergesidir. Şu an rakiplerimiz her zaman olduğu gibi vagon olmuşlar, Antalya’da yerel siyasetin lokomotifi görevini de AK Parti üstlenmiştir. Çünkü artık AK Parti bütün ilçelerinde diğer partilerde olmadığı gibi halkın huzurundadır. Bu da seçimlere en hazır partinin AK Parti olduğunun en büyük göstergesidir” şeklinde konuştu.

AK Parti il binasında gerçekleşen toplantı ile seçim startını verdiklerini belirten İl Başkanı Köse, “Tüm aday adaylarına huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Kendilerine ve partimize yakışır bir aday adaylığı sürecini bize yaşattılar. Yerel seçimlerin ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun herkes bilincinde. Dolayısıyla adaylarımızın belirlenmesi ile seçim kampanyamıza daha önce de olduğu gibi çok ciddi bir şekilde devam edeceğiz. Antalya il teşkilatı tüm unsurları ile seçime hazırdır. Tüm adaylarımızın Antalya’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantıya katılan ilçe belediye başkan adayları:

Akseki: İsmet Uysal

Aksu: Halil Şahin

Alanya: Hasan Sipahioğlu

Demre: Süleyman Topçu

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Elmalı: Ümit Öztekin

Finike: Nail Dülgeroğlu

Gazipaşa: Adil Çelik

Gündoğmuş: Mehmet Özeren

İbradı: Muharrem Kaya

Kaş: Halil Kocaer

Kemer: Yusuf Uras

Kepez: Hakan Tütüncü

Konyaaltı: Remzi Sadi

Korkuteli: Mustafa Akdeniz

Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

Manavgat: Recep Barut

Muratpaşa: Cihan Bulut

Serik: Ramazan Çalık

 
 
20 Ocak 2014 Pazartesi - 10:41
8743 Kere Okundu
ALKAYA EMLAK
DETAY
KOZA DAVETİYE ANTALYA ŞUBESİ
DETAY
KAYGISIZ REKLAM - MATBAA
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com