AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 21:29
İL BİLGİLER RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
ANTALYA HAVA DURUMU
ANTALYA
 
MARDAN OTELE TAZE KAN
 
İRFAN DEMİROK, MARDAN OTEL CEO'LUĞUNA GETİRİLDİ.MARDAN OTEL CEO'SU İRFAN DEMİROK: 'FULL BOARD PLUSS SİSTMİNE GEÇTİK' DEDİ
 
 

Mardan Palace Ceo'luğuna İrfan Demirok getirildi. Konseptini değiştiren ve Full Baord Pluss sistemine geçen otelde sistem değişikliği hakkında bir basın toplantısı düzenleyen İrfan Demirok, Türkiye'nin ve dünyanın en önemli turizm yatırımlarından biri olan Mardan Palace'nin, oda başına 2,5 milyon dolar olmak üzere toplam 1.3 milyar dolara malolmuş bir yatırım olduğunu hatırlatarak "Bu değeri Türk ve Dünya turizminde daha iyi yerlere getirmek amacıyla yeniden yapılanarak konseptimizi tamamlamış durumdayız" dedi.
 Mardan Palace gibi bir yatırımın Türkiye'de ve Antalya'da olmasının Türk turizmi için çok önemli bir konu olduğunu anlatan Demirok, şöyle konuştu: "Bu tesis Türkiye için tam anlamıyla 'Milli Bir Servet'tir. Mardan Palace gibi önemli bir değeri Türkiye'ye kazandırmak ve Türkiye'nin de böyle eşsiz bir tesis ile dünyada fark yaratmasını saglamak öncelikli amaçlarımızdandır."
Böyle bir yatırımın doğru pazarlanması ve doğru konseptle, doğru tanıtılması gerektiğini anlatan Demirok, şunları söyledi: "Açıldığı günden bu yana dünyada büyük ses getiren Mardan Palace'da yeni yönetim olarak ilk önce konsept üzerinde çalıştık. Mardan Palace daha önce hepinizin de bildiği gibi oda-kahvaltı sitemi uygulayan bir tesisti. Deneyimlerimiz ve araştırmalarımız sonucunda konseptte bir değişikliğe gitmemiz gerektiği sonucuna vardık. Bu nedenle Full Board Plus sistemine geçmeyi uygun bulduk.Bu sistem içinde, sabah, öğle, akşam yemekleri ve yemeklerdeki içecekler fiyata dahil olacaktır. Bunun dışında yapılacak ekstralar için misafirlerimiz uygun fiyatlarla hizmet alabileceklerdir."
Mardan Palace'ın bünyesinde yer alan bölümlerin her birinin birbirinden farklı ve büyüleyici olduğunu ifade eden Demirok, tesiste 8 tane farklı restoran bulunduğunu ve 5 tanesinin yemeği, servisi ve orijinalitesini koruyan bir yapıya sahip ve her damak tadına uygun seçenekleriyle zengin bir çeşitlilik sunduğunu söyledi.
EĞLENCENİN KALBİ MARDAN'DA ATACAK
Belirlenen yeni işletme anlayışıyla eğlenceye de farklılık getirdiklerini anlatan Demirok, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu yıl eğlence konusunda bir ilki gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Küçük misafirlerimize her gün farklı bir konseptte 23 Nisan havası yaşatacağız. Çocuklar her gün farklı bir festival yaşayacaklar. Büyük misafirlerimiz için de eğlence sadece bir şov ile sınırlı kalmayacak. İsteyen misafirimiz Jazz dinleyecek, isteyen amfitiyatroda gösterisini izleyecek. Aynı anda bütün ünitelerimizde hergün canlı müzik ve değişik aktivite olacak. Eğlence programımız çok detaylı bir şekilde sürecek. Ayrıca, bugün dünyanın en iyi gece kulüplerinden birisine sahibiz."
TURİZM SEZONU HEDEFİ YÜZDE 70 DOLULUK ORANI
Mardan Palace'ın 2011 turizm sezonu içindeki doluluk hedefini yüzde 70 olarak belirlediklerini açıklayan Mardan Palace CEO'su İrfan Demirok, sözlerine şöyle devam etti: "Yeni konseptle hizmet verdiğimiz günden itibaren doluluk oranlarımız geçen yılın çok çok üzerindedir. En çok merak edilen konulardan biri de oda fiyatları olduğunu çok iyi biliyoruz. Oda fiyatlarımız sezonun en yoğun döneminde kişi başı günlük 300 dolar olarak belirlenmiştir. Villalarımızın 4 kişilik günlük ücreti 1500 Euro olacaktır. Bu tesis insanların ödedikleri paranın karşılığını çok daha fazla alabilecekleri yegane bir tesistir. Bizim Türkiye turizmine inancımız tam. Türk turizminin gelişimi için her şekilde destek veriyoruz. Türk turizminin son 5 yılına bakacak olursak; Türkiye geçmiş senelere göre çok iyi durumdadır. 2023 yılında Türkiye'ye 60, Antalya'ya da 20 milyon turistin gelmesi hayal değil. Hatta bu rakamların 2023 senesinden önce gerçekleşeceğine inanıyorum."(Antalya İHA)

 
 
17 Nisan 2011 Pazar - 16:44
8571 Kere Okundu
KAYGISIZ REKLAM - MATBAA
DETAY
ALKAYA EMLAK
DETAY
KOZA DAVETİYE ANTALYA ŞUBESİ
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com