AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 22:07
İL BİLGİLER RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
ANTALYA HAVA DURUMU
ANTALYA
 
TUVALETİNİ YAPARKEN 15 METRELİK FALEZLERDEN DÜŞTÜ
 
ANTALYA'DA ARKADAŞIYLA FALEZLERDE ALKOL ALAN ABDULLAH Ş., TUVALETİNİ YAPARKEN 15 METRELİK YÜKSEKLİKTEN DÜŞTÜ
 
 

Antalya'da arkadaşıyla falezlerde içki tüketen Abdullah Ş., (26) tuvaletini yaparken 15 metrelik kayalıklardan düştü. Şans eseri denize düşmekten ağaçlara takılarak kurtulan Abdullah Ş.'nin taşınmasında, güvenlik görevlileri alanın kayalık ve ağaçlık olmasından dolayı büyük zorluk çektiler.
Edinilen bilgiye göre, Antalya Karaalioğlu Parkı falezler kısmında, arkadaşı ile birlikte alkol alan Abdullah Ş., falezlerde tuvaletini yaparken dengesini kaybederek 15 metreden düştü. Kayalık alanda şans eseri ağaçlara takılan şahsın sesini duyan vatandaşlar, '112 Acil Servis'i aradılar.
Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi ağaçlık alanda yaptılar. İtfaiye ekiplerinin de yardım ettiği yaralıyı taşıma işleminde, alanın ağaçlık ve kayalık olmasından dolayı güvenlik görevlileri büyük zorluk çektiler.
Abdullah Ş., ekipler tarafından taşınırken sürekli arkadaşının adını sayıklayarak, "Arkadaşım Nuh nerede?" diye sordu. Arkadaşının, Abdullah Ş.'nin falezlerden düşmesinin ardından olay yerinden ayrıldığı bildirildi. Belinde düşmeye bağlı zedelenme ve vücudunda ezilmeler olan şahıs, daha sonra Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.(AntalyaİHA)

 
 
21 Nisan 2011 Perşembe - 21:04
8360 Kere Okundu
KAYGISIZ REKLAM - MATBAA
DETAY
KOZA DAVETİYE ANTALYA ŞUBESİ
DETAY
ALKAYA EMLAK
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com